Oprogramowanie Humansoft Hermes Standard , Mała Firma - od 2015r. Wycofane z Sprzedaży i Wsparcia po sprzedażowego. !!!!

Hermes Standard                           

To pakiet zintegrowanych modułów umożliwiających zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem, prowadzącym transakcje handlowe na terenie kraju, w obrębie państw należących do UE oraz poza granicami unii.

Dzięki wyspecjalizowanym modułom oraz wysokiej konfiguracji systemu, humansoft HermesStandard wspomaga prowadzenie dowolnego profilu działalności: handlu, usług, produkcji.

System wyposażony jest w mechanizmy i funkcje umożliwiające firmom wielodziałowym sprawną komunikację pomiędzy centralą a oddziałami (przesunięcia towarów, aktualizację stanów magazynowych, rozrachunków, rejestrów VAT, informacji finansowo-księgowych itp.) Komunikacja może odbywać się on-line w ramach jednej sieci komputerowej (zdalne pulpity) lub off-line na zasadzie eksportu danych przy wykorzystaniu np. protokołu FTP.

humansoft HermesStandard posiada pełną funkcjonalność programu humansoft HermesMałaFirma, a ponadto wzbogacony jest o szereg rozwiązań dedykowanym większym firmom, takich jak:

- Obsługa eksportu i importu (faktury eksportowe, faktury importowe, dokumenty SAD)
- Obsługa wewnątrzunijnych dostaw i nabyć (WDT, WNT)
- Obsługa deklaracji INTRASTAT, VAT-UE współpraca z programem Celina, itp.
- Obsługa dowolnej ilości kas i rachunków walutowych
- Wyliczanie i automatyczne księgowanie różnic kursowych
- Możliwość rozliczania akwizytorów oraz naliczania im prowizji
- Organizowanie i kontrola dowozu towarów do klientów
- Rozliczanie kierowców
- Obsługa dowolnej ilości oddziałów

Współpraca z mobilnymi urządzeniami wspomagającymi sprzedaży typu: SET, NORAND, Elzab Partner  oraz z kasami i drukarkami fiskalnymi, wagami elektronicznymi, czytnikami kodów kreskowych i kart magnetycznych, kolektorami danych. Już od 590 zł netto + VAT

HermesMałaFirma                        

To pakiet zintegrowanych modułów tworzących doskonałe narzędzie do obsługi niewielkich przedsiębiorstw, prowadzących transakcje handlowe na terenie kraju. Program automatyzuje większość czynności wykonywanych podczas codziennej pracy w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Prosta obsługa systemu, bogata funkcjonalność, a także przystępna cena sprawiają, że program chętnie wykorzystywany jest przez małe podmioty rozpoczynające działalność a także te, które dotychczas nie zinformatyzowały jeszcze swojego przedsiębiorstwa.

Konstrukcja systemu:

humansoft HermesMałaFirma zbudowany jest z modułów. Taka konstrukcja programu zapewnia firmie, możliwość stopniowej rozbudowy programu zgodnie z jej bieżącymi potrzebami. Na początek możliwe jest zakupienie najprostszej wersji systemu – modułu „Sprzedaż”, a następnie, w dowolnym momencie, nabycie kolejnych modułów wspomagających np. prowadzenie księgowości, rachuby płac i kadr, obsługi serwisu itp.

Na całość systemu humansoft Hermes MałaFirma składają się:

Moduł „Sprzedaż” (cześć handlowo-magazynowa)
Zarządzanie kontaktami (CRM)
Księga handlowa
Książka Przychodów i Rozchodów
Środki trwałe
Kadry i płace
Produkcja
Zlecenia usługowe
Plany transakcji